Menü
Alışveriş Sepeti

Lavazza Expert Gusto Forte Çekirdek Kahve 2 x 1 KG

Robusta çekirdeklerinin karışımından oluşan  Lavazza Gusto Forte Çekirdek Kahve (1000 gr) , dengeli tadı ile sizi kendisine hayran bırakacaktır. Ekvatoral bölgenin en kaliteli çekirdeklerinin özenle toplanmasının sonucu olan  Lavazza Gusto Forte Çekirdek Kahve , günün her saatinde size kendinizi iyi hissettirecek ve mutlu olmanızı sağlayacaktır. Bu bakımdan son derece özel bir ürün olduğunun bilinmesi gerekir.  Lavazza çekirdek kahve  sadece sizi değil, bütün sevdiklerinizi de etkileyecek ve adeta kahve ile yeniden tanışmanızı sağlayacaktır.  Lavazza çekirdek kahve çeşitleri  arasında farklı bir yeri olan bu ürünü tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.
 

Çekirdek Kahve Önerisi

Brezilya ve Afrika’dan getirilen kaliteli çekirdeklerinin olduğu  Lavazza Gusto Forte Çekirdek Kahve (1000 gr) , koyu kavrulmuştur. Bahse konu ürün %50 yoğunluğa sahiptir.  Çekirdek kahve önerisi  için de son derece uygun bir üründür ve önerdiğiniz kişileri ziyadesiyle memnun eder. Bundan dolayı  çekirdek kahve tavsiye  edileceği zaman direkt olarak bu ürün akla gelir ve beklentileri fazlasıyla karşılar.  Çekirdek kahve çeşitleri  arasında olan bu ürün, çikolata ve meyve notalarına sahip bir aromaya sahiptir. Sahip olduğu bu aroma, ağızda muhteşem bir his bırakır ve adeta sizin mutlu olmanızı sağlar.

Lavazza çekirdek kahve fiyatları , sitemizde son derece uygun rakamlara size sunulur. Bütçenizi zorlamayan bu ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz.  Çekirdek kahve fiyat  noktasında beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan bu ürün, siparişinizden kısa sürede sonra kargo ile vermiş olduğunuz adrese gönderilir. Dark altın rengi krema görüntüsü ile dikkatleri çeken  Lavazza çekirdek kahve 1kg , size verdiği mutluluk ile hayatınızın çok daha güzel olmasında çok önemli bir rol oynar.  Lavazza Gusto Forte Çekirdek Kahve (1000 gr)  sizin için çok özel bir ürün haline gelecektir.

%100 Orginal
Tüketim Tarihi: 28/02/2024
Üretim Tarihi:  26/03/2022
%100 Orginal AYNI GUN Kargo

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Lavazza Expert Gusto Forte Çekirdek Kahve 2 x 1 KG Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası.